O konferencji

APN Promise Technology Summit

APN Promise Technology Summit 2017 to kontynuacja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane rozwiązania czołowych producentów, nowe funkcjonalności oraz usługi własne APN Promise S.A.

W tym roku zaplanowaliśmy ponad 20 interesujących prezentacji, które podzieliliśmy na trzy obszary tematyczne:

Ścieżka nr 1: Born in the Cloud
Ścieżka nr 2: Business & Apps
Ścieżka nr 3: Communication

Nadchodząca konferencja zrzesza programistów, projektantów baz danych, specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci, przedstawicieli biznesu oraz pasjonatów nowych technologii.Agenda

 • 11:00
 • 11:30
 • 12:00
 • 12:30
 • 13:00
 • 13:30
 • 14:00
 • 14:30
 • 15:00
 • 15:30
 • 16:00
 • 16:30
 • Ścieżki tematycznePrelegenci

Piotr Paszczyk
Piotr Paszczyk
President APN Promise
Przemysław Szuder
Przemysław Szuder
Director of Corporate Market, Small Business & Partner Channel, Microsoft
Michał Jaworski
Michał Jaworski
National Technology Officer, Microsoft
Joanna Maciąg
Joanna Maciąg
Data Platform Solution Architect
Data Platform Solution Architect w firmie APN Promise S.A. Specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence dla biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu systemów klasy ERP oraz w pracy z bazami danych w technologii MS SQL Server. W pracy nastawiona jest na dostarczanie jak największej wartości biznesowej dla klientów. W wolnych chwilach uczy się grać w tenisa.
Rafał Maciąg
Rafał Maciąg
Software Architect
Mariusz Rybusiński
Mariusz Rybusiński
Senior System Engineer - Poland & Baltics
W branży IT od ponad 15 lat. Microsoft MVP for Cloud and Datacenter Management. Ostatnie kilka lat związany z firmą Microsoft, gdzie zajmował się zagadnieniami związanymi z chmurą prywatną oraz publiczną. Obecnie pracuje w polskim oddziale firmy Veeam, gdzie pełni funkcję architekta. Zajmuje się technologicznym wsparciem największych projektów zarządzania i zabezpieczania środowisk wirtualnych w Polsce i Europe Centralnej. Specjalizuje się rozwiązaniach Datacenter. Posiada liczne certyfikaty (MCT, MCSE: Private Cloud, MCITP, MCTS, VCP6, VMCE).
Pawel Chylak
Pawel Chylak
Senior Systems Engineer
Pracuje w firmie APN Promise S.A. jako Starszy Inżynier Systemowy. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży informatycznej, od około 8 lat związany zawodowo z APN Promise SA. Zajmuje się przede wszystkim wdrożeniami technologii oraz szkoleniami Microsoft. Główne obszary zainteresowań to: Centralizacja zarządzania środowiskiem IT za pomocą produktów z rodziny System Center. Rozszerzanie funkcjonalności System Center produktami firm takich jak Cireson, Provance, itnetX. Praktyczne wykorzystanie chmury publicznej Microsoft Azure do budowy rozwiązań dla klientów APN Promise SA, Bezpieczeństwo IT z wykorzystaniem produktów Fortinet. Certyfikowany trener technologii Microsoft (MCT).
Łukasz Cholewa
Łukasz Cholewa
Systems Engineer
Zawodowo od blisko 11, a hobbystycznie od ponad 20 lat zajmuję się szeroko rozumianymi usługami w zakresie IT - począwszy od diagnostyki i naprawy sprzętu komputerowego, poprzez konfigurację systemów i aplikacji, na opracowywaniu dokumentacji technicznej skończywszy. Łącząc doświadczenie i pasję, aktywnie uczestniczę w szeregu konferencji związanych z tematyką cloud computing, by następnie móc dzielić się wiedzą i proponowanymi rozwiązaniami.
Jacek Światowiak
Jacek Światowiak
IT Systems Architect
Absolwent Politechniki Gdańskiej, gdzie od 2002 roku jest wykładowcą na Podyplomowym Studium. Autor szeregu publikacji, prelegent, trener i architekt rozwiązań serwerowych Microsoft, w szczególności z zakresu bezpieczeństwa, usług katalogowych i usług komunikacyjnych. Kilkakrotnie wyróżniony przez Microsoft nagrodą Most Valuable Professional, w kategoriach Forefront Security, Directory Services I Office Servers & Services.
Norbert Krzepicki
Norbert Krzepicki
Systems Engineer
Inżynier systemowy specjalizujący się we wdrażaniu systemów operacyjnych w technologii Microsoft. Ostatnio zaangażowany w projekty migracji do środowisk Windows, a także implementacji rozwiązań security. Prywatnie majsterkowicz i kinomaniak.
Marcin Nawrot
Marcin Nawrot
Cloud Solutions Consultant
Pracownik firmy APN Promise. Na stanowisku Cloud Solutions Consultant zajmuje się doradztwem w zakresie rozwiązań opartych o platformę Microsoft Azure. Jako pracownik partnera Microsoft jest w stałym kontakcie z ogólnoświatowym zespołem inżynierów tworzących te rozwiązania. Brał udział w projektach chmurowych w sektorze publicznym jak i prywatnym.
Krzysztof Góźdź
Krzysztof Góźdź
Consultant at Hewlett Packard Enterprise
Krzysztof Góźdź zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem, utrzymywaniem i rozwojem systemów komputerowych wysokiej mocy obliczeniowej (High Performance Computing). Rozwiązania tego typu znajdują zastosowania w centrach danych służących edukacji, nauce, jednostkom badawczo-rozwojowym (Research and Development), a także w szeroko rozumianej branży internetowej, jak np. w portalach społecznościowych, informacyjnych czy handlowych, jak również u dostawców usług typu chmura obliczeniowa (Cloud Computing). Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, następnie zdobył doświadczenie pracując dla Sun Microsystems, IBM i aktualnie HPE.
Maciej Kuczyński
Maciej Kuczyński
Senior Systems Engineer
Starszy Inżynier Systemowy i Trener specjalizujący się w obszarze wdrożeń systemów operacyjnych i aplikacji. Z zamiłowania rozwiązuje zagadki lub problemy z szerokiego obszaru informatyki, szczególnie tam, gdzie „wszyscy inni się poddali”. Zwolennik metody KISS. Prywatnie miłośnik Trekkingu oraz rywalizacji dowolnej.
Andrzej Wyszomierski
Andrzej Wyszomierski
Data Platform Solution Architect
Architekt rozwiązań Business Intelligence w APN Promise. Zawodowo zajmuje się platformą Microsoft SQL Server od ponad 10-ciu lat, realizuje projekty hurtowni danych, raportowania oraz mechanizmów ETL w bankowości, ubezpieczeniach, branży medycznej oraz energetyce. Prywatnie pasjonat biegania.
Marek Adamczuk
Marek Adamczuk
Technical Team Leader
Od zeszłego tysiąclecia projektuję, implementuję i audytuję rozwiązania oparte o technologie Microsoftu, ze szczególnym uwzględnieniem SQL Server. Aktualnie zarządzam trzema zespołami developerskimi, w tym zespołem Data Platform implementującym rozwiązania z użyciem narzędzi Microsoftu. W latach 2009-2010 MVP w kategorii SQL, aktualnie uczestnik programu MVP Reconnect.
Beata Bielska
Beata Bielska
Software Asset Management Consultant
Osoba z wieloletnim doświadczeniem w obszarze licencjonowania, produktów Microsoft oraz zarządzania oprogramowaniem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmach takich jak Bank PEKAO S.A., Microsoft Polska oraz KPMG. Obecnie współpracuje z APN PROMISE S.A. jako SAM Executive.
Marcin Kowalczyk
Marcin Kowalczyk
IT Systems Architect
APN Meeting Room
Monika Machelak
Monika Machelak
Marketing Specialist
Od kliku lat związana z branżą IT. Początkowo w obszarze Big Data i Smart City, gdzie podczas przygotowywania konferencji odpowiadała za komunikację z mediami oraz współpracę z prelegentami, a obecnie - w APN Promise - zajmuje się m.in. promocją usług i aplikacji znajdujących się w portfolio grupy oraz kompleksową organizacją wydarzeń.
Łukasz Wróbel
Łukasz Wróbel
Chief Business Development Officer, SVP in WEBCON
Humanista, a jednocześnie pasjonat technologii, od lat związany z branżą IT i narzędziami, które pozwalają zwiększać efektywność przedsiębiorstw i skutecznie wprowadzać najlepsze praktyki zarządzania. Początkowo odpowiedzialny za business intelligence i systemy ERP w Comarch, od 2010 roku współtworzy WEBCON, gdzie odpowiada za rozwój biznesu. Źródłem satysfakcji zawodowej są dla niego prawdziwie zadowoleni klienci i konsekwentny podbój rynków międzynarodowych. Prywatnie pasjonat motoryzacji, fotografii i dobrej lektury.
Adam Dolega
Adam Dolega
Productivity Solutions Consultant
Absolwent informatyki PJWSTK w Warszawie, certyfikowany trener i inżynier Microsoft. W APN Promise zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży rozwiązań z obszaru Business Productivity. Ekspert w zakresie technologii Office 365, Exchange, Skype dla firm, SharePoint i Yammer.
Konrad Sagała
Konrad Sagała
Technical Team Leader, Microsoft MVP Office Servers & Services
Od 1993 zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych opartych o różne platformy sieciowe, od 1996 związany z platformą Microsoft Windows Server. Do jego specjalności należą: projektowanie i zarządzanie systemami usług pocztowych MS Exchange i pracy grupowej Skype for Business, projektowanie i zarządzanie systemami usług katalogowych MS Active Directory, projektowanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową, usługami bezpieczeństwa i zarządzania tożsamością. Twórca Polskiej Grupy Profesjonalistów i Użytkowników Exchange PEPUG.
Bartłomiej Biernat
Bartłomiej Biernat
Product Manager
Bartłomiej Biernat pracuje w Veracomp jak Product Manager dla rozwiązań marki Polycom, odpowiadając za jej rozwój na rynku polskim. W branży IT pracuje od ponad 5 lat. Lubi to, co robi. W wideo komunikacji ceni sobie to, że ułatwia sprostać coraz szybszemu tempu pracy i życia. Poza pracą pochłania go rodzina, a w wolnym czasie, jeśli mu zostaje, lubi biegać oraz śledzić rozgrywki ligi NBA.
Marek Biernatowicz
Marek Biernatowicz
IT Systems Architect
Architekt Systemów IT i trener z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i projektowaniu usług pocztowych MS Exchange, usług komunikacyjnych Skype for Business/Lync oraz usług chmurowych O365. Posiadacz certyfikatu Microsoft Certified Master z MS Exchange.
Piotr Potocki
Piotr Potocki
Senior Systems Engineer
Z APN Promise związany od 9 lat. Początkowo jako wsparcie systemów IT, później administrator, a obecnie na stanowisku Starszego Inżyniera Systemowego APN Promise. Doskonali swoje umiejętności i wykorzystuje zdobytą wiedzę podczas złożonych migracji w środowiskach komunikacyjnych korporacji przenoszących się do Office365. Główne specjalizacje to: Exchange, Office 365, KEMP, ADFS. MCSE: Productivity — Certified 2017, MCSA: Office 365, MCSE: Messaging.
Piotr Bieliński
Piotr Bieliński
Systems Engineer
Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od dwóch lat w APN Promise, gdzie zajmuje się Office 365, AD FS, a także migracjami do Exchange Online, Exchange On-Premises z takich rozwiązań jak Postfix, Lotus Domino i innych. W wolnych chwilach pasjonat sportów wytrzymałościowych.
Paweł Czarnecki
Paweł Czarnecki
Systems Engineer
Inżynier systemowy, w APN Promise. Głównie zajmuje się wdrożeniami i migracjami do MS Exchange, prowadzeniem szkoleń z zakresu Office 365 oraz produktami audio i wideo dla Skype for Business.


Kontakt

Kwestie organizacyjne

Monika Machelak

Monika Machelak


Marketing Specialist


monika.machelak@promise.pl

Kwestie merytoryczne

Ścieżka: Born in the Cloud

Bartłomiej Sollich

Bartłomiej Sollich


Technical Team Leader


bartlomiej.sollich@promise.pl

Ścieżka: Business & Apps

Merek Adamczuk

Marek Adamczuk


Technical Team Leader


marek.adamczuk@promise.pl

Ścieżka: Communication

Konrad Sagała

Konrad Sagała


Technical Team Leader


konrad.sagala@promise.plPartner merytorycznyPartner strategiczny

Partnerzy